Предшколска установа ''Полетарац'' позива све заинтересоване родитеље деце узраста од 2 до 6 година са територије општине Сврљиг који желе да унапреде своје родитељске вештине, који воле да уче и размењују искуства са другима, да се укључе у реализацију овог програма.

Програм реализује Предшколска установа ''Полетарац'' Сврљиг у сарадњи са Центром за интерактивну педагогију из Београда, уз подршку Светске банке и Фондације за отворено друштво.

Укључивањем у реализацију овог програма родитељи ће, имеђу осталог, научити како да:

-          помогну детету да развије позитивну слику о себи,

-          разумеју како да подрже игру детета и укључе се у њу,

-          разумеју како квалитет комуникације утиче на развој детета и како је унапредити,

-          васпитају дете пружањем подршке и успостављањем правила,

-          разумеју како очеви и друге мушке фигуре имају важну улогу у одрастању и развоју

дечака и девојчица.

За све породице које се укључе у програм обезбеђен је сет материјала за игру и учење.

Програм ће бити реализован на даљину (он лине) преко доступних средстава комуникације

од стране васпитача из Предшколске установе ''Полетарац'' у трајању од два месеца (осам радионица).

Породице које искажу интересовање за учешће у програму биће подељене у две групе и биће

уписане у ''јесење'' групе (новембар – децембар) или у ''пролећне'' (март-мај 2021).

Заинтересовани родитељи се могу пријавити за учешће у програму на један од четири начина:

-          попуњавањем он-лајн пријаве на линку

-          попуњавањем одштампане пријаве и достављањем у просторије установе,

-          пријавом на број телефона 064/2745864 (Дејан Милетић) или 064/3456418 (Милица

Ђорђевић)

Предшколска установа ће обавестити родитеље да ли у програму учествују ове или

следеће године, путем контаката које буду изабрали у пријави.

Додатне информације сви заинтересовани родитељи могу добити позивом или слањем

поруке на број: 0642745864 (Дејан Милетић) или 064/3456418 (Милица Ђорђевић), односно слањем мејла на адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.  или  Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.