Zeleni oktobar u Svrljigu!

Dragi naši, OZELENELI smo oktobar! 💚💚💚

Čast je bila upoznati se i biti u društvu divnih ljudi i dece iz Kikinde ( Sladjana Terzin, Davor Terzin), Novih Banovaca (Jelena Hb, Željko Hađasija), Leskovca (Milovan Limeni Bajovic, Milica Bajovic) i Svrljiga ( Danijela Stojanovic, Danijel Stojanovic) i podržati ih u njihovoj borbi da terapija koja je dostupna u svetu, bude dostupna i u Srbiji / Deca sa Ahondroplazijom Srbije.

Veliko hvala PU Radost Novi Banovci, Spomenka Divljan, Sandra Sandra, Zajedno Do Svetlosti, Kulturni Centar, Opština Svrljig, Miroslav Mirke Markovic, Srednja strucna skola Dusan Trivunac Dragos, Svrljig, Osnovnoj školi ”Dobrila Stambilić”, Svrljiške novine, Aleksandar Kostić, Marko Miladinović, Slađani Đorđević, ostalim medijima (”Nova S”, ”RT Vojvodina”, ”Kurir”, Radio Beograd 1 Uhvati dan…), roditeljima i zaposlenima u našem vrtiću, jednom rečju – SVIMA koji su dali doprinos da nam petak, 28.10.2022.god. bude BAŠ PO MERI!!!