Važno obaveštenje za roditelje dece do druge godine!

Pozivamo sve roditelje dece do druge godine da nam se pridruže u sredu, 06. marta 2024. godine, u prostorijama škole roditeljstva “Rastimo zajedno“, koje se nalaze u prostoru Doma zdravlja, bivše odeljenje zubne tehnike, sa početkom u 13 sati.

Na ovom susretu razgovaraćemo o važnosti razvoja govora kod dece u prvim godinama života, kao i o značaju čitanja deci u ranim uzrastima. Razgovor vode Kristina Ranđelović, doktor iz Doma zdravlja, i Milica Đorđević, stručni saradnik psiholog iz Predškolske ustanove ”Poletarac”.

Ovo je izuzetna prilika da dobijete korisne informacije i savete o tome kako podstaći razvoj govora i komunikacionih veština vašeg deteta, kao i da saznate više o prednostima i metodama čitanja deci od najranijeg uzrasta.

Ne propustite ovu priliku da naučite više o važnim aspektima razvoja vašeg deteta i kako da mu pomognete da ostvari najbolji mogući početak u životu. Vidimo se!