Стручна посета ПУ “Марија Мунћан” – Размена искустава и програм ”Логовежбаоница”

У четвртак је реализована стручна посета Предшколској установи “Марија Мунћан” са циљем размене искустава у развијању програма и упознавања са програмом ”Логовежбаоница”, који су колегинице из Мајданпека осмислиле и успешно спроводе.

Овај програм, намењен развоју говорних вештина код деце, показао се као изузетно ефикасан, што је било инспирација за нашу установу.

Будући да у нашој заједници тренутно немамо логопеда, веома нам је важно да кроз сарадњу са другим установама и професионалцима обезбедимо подршку деци и родитељима. Добробит детета нам је на првом месту, и наставићемо да улажемо напоре у пружање квалитетне подршке кроз иновативне програме и сарадњу са стручњацима.