Важно обавештење за родитеље деце до друге године!

Позивамо све родитеље деце до друге године да нам се придруже у среду, 06. марта 2024. године, у просторијама школе родитељства “Растимо заједно“, које се налазе у простору Дома здравља, бивше одељење зубне технике, са почетком у 13 сати.

На овом сусрету разговараћемо о важности развоја говора код деце у првим годинама живота, као и о значају читања деци у раним узрастима. Разговор воде Кристина Ранђеловић, доктор из Дома здравља, и Милица Ђорђевић, стручни сарадник психолог из Предшколске установе ”Полетарац”.

Ово је изузетна прилика да добијете корисне информације и савете о томе како подстаћи развој говора и комуникационих вештина вашег детета, као и да сазнате више о предностима и методама читања деци од најранијег узраста.

Не пропустите ову прилику да научите више о важним аспектима развоја вашег детета и како да му помогнете да оствари најбољи могући почетак у животу. Видимо се!