Наши мали али велики кораци

У петак, последњег дана обележавања Дечје недеље, наши најмлађи другари из јаслене групе су, заједно са родитељима, у оквиру пројекта ”Наши мали али велики кораци”, засадили дрво у дворишту Средње стручне школе ”Душан Тривунац Драгош”. Акцију је подржало удружење ”Еко будућност” из Сврљига. Путујући цртеж на тему ”Заједно смо јер смо исти и различити” у чијој су изради учествовала деца из свих васпитних група, током посете старијим другарима из удружења Zajedno Do Svetlosti поклонила су деца из групе ”Медведићи”.

Такође, заједно су одгледали филмиће ”Млађан и Млађана”, ”Ника и Марта” и ”Јежић у школи”. У холу вртића припремили смо изложбу играчака које су током недеље правила деца са својим родитељима и васпитачима.