Naši mali ali veliki koraci

U petak, poslednjeg dana obeležavanja Dečje nedelje, naši najmlađi drugari iz jaslene grupe su, zajedno sa roditeljima, u okviru projekta ”Naši mali ali veliki koraci”, zasadili drvo u dvorištu Srednje stručne škole ”Dušan Trivunac Dragoš”. Akciju je podržalo udruženje ”Eko budućnost” iz Svrljiga. Putujući crtež na temu ”Zajedno smo jer smo isti i različiti” u čijoj su izradi učestvovala deca iz svih vaspitnih grupa, tokom posete starijim drugarima iz udruženja Zajedno Do Svetlosti poklonila su deca iz grupe ”Medvedići”.

Takođe, zajedno su odgledali filmiće ”Mlađan i Mlađana”, ”Nika i Marta” i ”Ježić u školi”. U holu vrtića pripremili smo izložbu igračaka koje su tokom nedelje pravila deca sa svojim roditeljima i vaspitačima.