Зелени октобар у Сврљигу!

Драги наши, ОЗЕЛЕНЕЛИ смо октобар! 💚💚💚

Част је била упознати се и бити у друштву дивних људи и деце из Кикинде ( Sladjana Terzin, Davor Terzin), Нових Бановаца (Jelena Hb, Жељко Хађасија), Лесковца (Milovan Limeni Bajovic, Milica Bajovic) и Сврљига ( Danijela Stojanovic, Danijel Stojanovic) и подржати их у њиховој борби да терапија која је доступна у свету, буде доступна и у Србији / Deca sa Ahondroplazijom Srbije.

Велико хвала PU Radost Novi Banovci, Spomenka Divljan, Sandra Sandra, Zajedno Do Svetlosti, Културни Центар, Opština Svrljig, Miroslav Mirke Markovic, Srednja strucna skola Dusan Trivunac Dragos, Svrljig, Основној школи ”Добрила Стамбилић”, Svrljiške novine, Aleksandar Kostić, Marko Miladinović, Слађани Ђорђевић, осталим медијима (”Нова С”, ”РТ Војводина”, ”Курир”, Радио Београд 1 Uhvati dan…), родитељима и запосленима у нашем вртићу, једном речју – СВИМА који су дали допринос да нам петак, 28.10.2022.год. буде БАШ ПО МЕРИ!!!